Wynajem płotków ochronnych (zaporowych)

BARIERKI (PŁOTKI) ZAPOROWE


Proponujemy wypożyczenie nowych, profesjonalnych barierek (płotków) do zabezpieczenia imprez (koncertów, wydarzeń sportowych, festynów itp.). Wraz z transportem i pełną obsługą techniczną. Dysponujemy trzema rodzajami barierek zabezpieczających: lekkimi, ciężkimi oraz wysokimi (pletaki).

BARIERKI ZAPOROWE LEKKIE

Płotek lekki

Barierki o długości 2,5 m i wysokości 110 cm, waga około 15 kg. Charakteryzują się stabilną konstrukcją oraz dużą wytrzymałością. Są idealne do wygradzania parkingów, boków i tyłu sceny, sektorów niedostępnych dla osób postronnych. Konstrukcja barierek pozwala na ustawienie ich nawet w bardzo nierównym terenie z zachowaniem pełnych właściwości zabezpieczających. Zastosowany system łączenia uniemożliwia rozpięcie ich osobom niepowołanym.

BARIERKI ZAPOROWE CIĘŻKIE

Płotek ciężki

Barierki o długości 2 m i wysokości 130 cm, waga około 50 kg. Używane są do zabezpieczenia miejsc szczególnie narażonych na duży napór publiczności. Konstrukcja barierek ciężkich (podest z blachy antypoślizgowej oraz odpowiednio mocne wypory) oraz system ich montażu gwarantują ich niezawodność nawet w ekstremalnie dużych obciążeniach, gdzie występuje duży napór tłumu skoncentrowany szczególnie w takich miejscach jak front sceny.

BARIERKI ZAPOROWE WYSOKIE – AŻUROWE (PLETAKI)

Płotek wyysoki - ażurowy (pletak)

Barierki o długości 3.5m i wysokości 2m. Ze względu na wysokość oraz stabilne połączenie bardzo ograniczają możliwość przedostania się na teren wygrodzony przez osoby nieuprawnione. Mocowane są w ciężkich betonowych podestach oraz łączone ze sobą za pomocą skręcanych łączników. Montowane mogą być w dowolnym terenie tworząc wysokie i pewne ogrodzenie. Do barierek wysokich – ażurowych można na życzenie klienta użyć plandeki (wysłony) o wymiarach 2x3,5m w kolorze czarnym, uniemożliwiającym osobom postronnym obserwację wygrodzonego terenu.