Projektowanie i montaż systemów alarmowych

PROJEKTOWANIE I MONTAŻ SYSTEMÓW ALARMOWYCH


Projektowanie i montaż systemów alarmowych

Systemy alarmowe i system kamer telewizji przemysłowej analogowej (CCTV) oraz cyfrowej (VDRS) projektujemy w zależności od specyfiki obiektu, indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych Klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z wiodącymi producentami systemów zabezpieczeń opracowaliśmy rozwiązania techniczne adekwatne do potrzeb i specyfiki poszczególnych klientów.

Nasi specjaliści udzielą Państwu wszelkich niezbędnych porad jak skutecznie zabezpieczyć obiekt by uniknąć włamania, pożaru czy też ustrzec się przed nieszczelnością instalacji gazowej. Przygotowujemy dokumentację techniczną projektów. Systemy alarmowe mogą funkcjonować samodzielnie lub być podłączone do stacji monitorowania alarmów z reakcją grup interwencyjnych. Urządzenia alarmowe reprezentują najwyższą jakość, potwierdzoną przez odpowiednie certyfikaty.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz regularny przegląd i konserwację systemów przez naszych specjalistów, co zmniejsza możliwość wystąpienia usterek technicznych. Pracownicy mogą także dokonać kontroli sprawności systemu w razie wątpliwości Klienta co do jego działania.