Grupy interwencyjno-patrolowe

GRUPY INTERWENCYJNO-PATROLOWE


Grupy interwencyjno patrolowe

Zapewniamy reakcje uzbrojonych grup interwencyjnych odpowiednio wyszkolonych do podjęcia skutecznej interwencji. Przywiązujemy ogromną wagę do właściwego doboru i wyszkolenia pracowników. Wszyscy pracownicy są sprawni fizycznie, posiadają wpis na listę kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej który jest wydany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji, regularnie uczestniczą w szkoleniach sprawnościowych i teoretycznych. Cechuje ich także umiejętność szybkiego podejmowania właściwych decyzji.

Po załączeniu sygnału alarmowego z ochranianego obiektu dyżurny stacji monitorowania alarmów natychmiast uruchamia grupy interwencyjne w celu szybkiego dotarcia na miejsce zdarzenia. Wiemy, że od szybkości i sprawności działania zależy poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów. Grupy Interwencyjne wyposażone są w specjalistyczny sprzęt niezbędny do prawidłowej realizacji usługi.

W trakcie realizacji swoich zadań, Grupy Interwencyjne pozostają w stałej łączności z dyżurnym stacji monitorowania alarmów informując o aktualnej sytuacji na chronionym obiekcie.