Logo firmy Dominator

Logo Polskiego Zwizku Pracodawcw Ochrona

Wspieramy


Barierki (płotki) zaporowe

Proponujemy wypożyczenie nowych  profesjonalnych barierek (płotków) do zabezpieczenia imprez (koncertów, wydarzeń  sportowych, festynów itp.). Wraz z transportem i pełną obsługą techniczną. Dysponujemy trzema rodzajami barierek zabezpieczających: lekkimi, ciężkimi oraz wysokimi (pletaki).

BARIERKI ZAPOROWE LEKKIE
Barierki o długości 2,5 m i wysokości 110 cm waga około 15 kg . Charakteryzują się stabilną konstrukcją oraz dużą wytrzymałością. Są idealne do wygradzania parkingów, boków i tyłu sceny, sektorów niedostępnych dla osób postronnych. Konstrukcja barierek pozwala na ustawienie ich nawet w bardzo nierównym terenie z zachowaniem pełnych właściwości zabezpieczających. Zastosowany system łączenia uniemożliwia rozpięcie ich osobom niepowołanym.

BARIERKI ZAPOROWE CIĘŻKIE
Barierki o długości 2 m i wysokości 130 cm, waga około 50 kg. Używane są do zabezpieczenia miejsc szczególnie narażonych na duży napór publiczności. Konstrukcja barierek ciężkich (podest z blachy antypoślizgowej oraz odpowiednio mocne wypory) oraz system ich montażu gwarantują ich niezawodność nawet w ekstremalnie dużych obciążeniach, gdzie występuje duży napór tłumu skoncentrowany szczególnie w takich miejscach jak front sceny.

BARIERKI ZAPOROWE WYSOKIE – AŻUROWE (PLETAKI)
Barierki o długości 3.5m i wysokości 2m. Ze względu na wysokość bardzo ograniczają możliwość przedostania się na teren odgrodzony przez osoby nieuprawnione. Mocowane są w ciężkich betonowych podestach oraz łączone ze sobą za pomocą skręcanych łączników. Montowane mogą być w dowolnym terenie tworząc wysokie i pewne ogrodzenie.
Do barierek wysokich – ażurowych można na życzenie klienta użyć plandeki - zasłony o wymiarach 2x3,5m w kolorze czarnym. Przeznaczenie jako tymczasowe wysłony wygrodzeń, uniemożliwiające osobom postronnym obserwację terenu imprezy.